4e afd. 153 Heemstede, 28 november 1978. Aan ae raad, Bij uw besluit van 24 september 1954, nr. 110, werd vastgesteid net "Bestemmingsplan ten noorden van de Bernard Zweerslaan", genummerd 46 N. De mogelijkheid van de uitbreiding van overeenkomstig dat pian aan de Bernard Zweersiaan en de Johan Wagenaarlaan gebouwde woningen is blij- kens het bepaalde in artikei 9 van de bijbehorende voorschriften be- perkt tot een achteruitbouw van een breedte van ten hocgste 401 van de achtergevelbreedte, een goothoogte van ten hoogste 3 meter en een diep- te van ten hoogste 2.75 meter Van drie eigenaren-gebruikers van in het plan begrepen woningen is een verzoek ingekomen om een bouwvergunning voor de uitbreiding var, deze woningen op bijbehorende onbebouwde grond tot een grotere oppervlakte dan thans kan worden toegestaan. Twee van hen wensen een uitbreiding over de voile breedte van de achtergevel tot een diepte van 2.75 meter en een hoogte van 2.30 meter en de derde wenst zijn woning uit te brei- den over een breedte van 40van_de bestaande achtergeveldcch toteen grotere diepte dan 2.75 meter en bovendien over een gedeelte van oe zij- tuin,>behorende bij zijn hoekwoning. Tegen inwilliging van de genoemde verzoeken bestaan overigens geen bt- zwaren. Blijkens de zienswijze van de stedebouwkundige kan bij een kc- mende herziening van het onderhavige bestemningsplan een verruiming van de uitbreiding van gebouwde woningen worden opgenomen, zodat medewerking als thans door drie eigenaren-gebruikers is gevraagd, kan worden verleeni Het systeem zal zijn een uitbreiding van de voor bebouwing in aanmerking komende strook van 3 meter breedte, aansluitend aan de bestaande achter- geveis én een bebouwingspercentage van 40 voor erfbebouwingmec een maximum van 30 m2, voorzover in elk geval de situering van de womng dat toeiaat. Bij de drie t-edoelde aanvrager, is dat het geval. Madat een herziening van het genoemde besteramingsplan in voorbereiding is verklaard kan, na ontvangst van een verklaring van geen bezwaar van

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 59