2e afd. 25 januari 1979 VOORZIENINGEN SPORTPARK 14 Heemstede, 28 november 1978. Aan de raad, Na de brand in de hoofdtribune op het gemeentelijke sportpark, heeft het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting zich uitvoerig beraden over de eventuele plannen tot herbouw. Na overweging van diverse alternatieven heeft het bestuur gekozen voor nieuwbouw van een kleinere tribune in combinatie met een nieuwemateriaal- berging, alsmede een stenen kleedgebouw. Deze keuze is gebaseerd op de navolgende overwegingen. De gedeeltelijk verbrande triburie staat reeds 45 jaar. Door een eventueel herstel zou de levensduur nauwelijks verlengd worden. De zij- en achtergevels van de tribune zouden over enkele jaren geheel vernieuwd moeten worden, waarvan de kosten op dit moment geraama worden op 130.000, Tenslotte is rekening gehouden met de toekomstige woningbouw aan deover- zijde van de Van Merlenvaart. Wij kunnen ons hiermede verenigen. De tribune en de loods voor materiaalberging zullen uit staal worden op- getrokken. Het kleedgebouw zal uit steen worden opgetrokken, waaringepland zija 6 kleedkamers, wasruimten, 1 scheidsrechterkamer en nevenruimten voor berging,_c.v. geiser, massage E.H.B.O. en drukkerij. Voor de drukkerij zai aan het bestuur van de v.v. "R.C.H." extra huur in rekening worden gebracht. De totale kosten van deze plannen bedragen: tribune/loods f 436.500,— kleedgebouw 388.500,— f 825.000,— Van de verzekeringsmaatschappij is een uitkering ontvangen van 324.727,— Blijft te investeren 500.273,— In de aanbiedingsnota, behorende bij de begrotingen 1979, is met delas- ten van deze investering rekening gehouden. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 33