I 2e afd. 25 januari 1979 UITKERING IN VERBAND MET NACALCULATIE TREND 1973 3 Heemstede, 2 januari 1979. Aan de raad, Blijkens de voor uw leden ter inzage liggende circulaire van de Minis- ter van Binnenlandse Zaken, d.d. 8 december 1978, nr. AB78/U2243, zijn de salarissen van het overheidspersoneelgelet op de loonontwikkeling in het particuliere bedrijfsleven, 0.34% ten achter gebleven. Het overheidspersoneel kan derhalve nog in aanmerking worden gebracht voor een uitkering van 0.34% van het salarisniveau per 1 november 1978, met een minimum van f 5,95 per maand, alsmede een uniform bedrag van f 0,55 per maand. Voorts kan bij deze uitkering tevens worden verrekend een bedrag van f 0,62 per maand dat, in verband met het achterblijven van het franchisebedrag aan vorenbedoelde loonontwikkeling, teveel aan pensioenbijdrage werd verhaald. De minister verzoekt de gemeentebesturen de totstandkoming van een over- eenkomstige voorziening te bevorderen ten behoeve van het gemeenteperso- neel Het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeente- lijke personeelsaangelegenheden heeft inmiddels in een circulaire van 14 december 1978, nr. 8035, de aangesloten gemeenten geadviseerd de uit- kering ook aan het gemeentepersoneel toe te kennen. Onder mededeling, dat de hierboven aangehaalde circulaires voor uw leden bij de stukken ter inzage liggen, stellen wij u voor ten behoeve van het personeel van deze gemeente voornoemde voorzieningen te treffen door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 7