5e afd. GEWIJZIGD EXEMPLAAR db januari 1979 BEWOEMING LEDEN COMMISSIE PLANVOORBEREIDING SPECIFIEK WELZIJN Aan de raad, Heemstede, 23 januari 1979. In de brief aan uw raad d.d. 3 januari 1979, nr.4, stelden wij u voor drie leden uit uw midden en vijf leden volgens onze aanbeveling te be- noemen in de commissie planvoorbereiding specifiek welzijn. Wij deelden u mede het gewenst te achten, dat zes inplaats van vijf niet-raadsleden zouden worden benoemd, omdat het aantal van zes aan- sluit bij de zes onderdelen van het door uw raad aangewezen terrein, waarop de planning gestalte behoort te krijgen, terwijl voorts de om- vang van het werkterrein dat wenselijk maakt. U zou zo spoedig mogelijk worden geTnformeerd over een zesde kandidaat. Uit het overlegdat ter kompletering van onze aanbeveling is gevoerd, kwamen twee voor het lidmaatschap van de commissie geschikte kandida- ten naar voren. Dit gegeven is besproken tijdens de informele bijeenkomst van de com- missie planvoorbereiding specifiek welzijn op 18 januari j.l. De com- missie suggereerde om zeven inplaats van zes leden te benoemen. Wanneer zeven leden zouden worden benoemd, dan zou de voorzitter van de commis- sie geen onderdeel van het werkterrein voor zijn rekening behoeven te nemen, maar în hoofdzaak stimulerende en coördinerende arbeid kunnen verrichten. In ae toelichting op de verordening van de commissie, onder artikel 5, staat vermeld, dat bezien kan worden of de voorzitter ook werk ten aanzien van ëën of een deel van de werkvelden zal verrichten, of dat hij uitsluitend een coördinerende en stimulerende rol zal hebben. Nu de mogelijkheid zich aandient de voorzitter van de commissie een vrij- gestelde funktie te geven ten opzichte van de werkvelden, menen wij die te moeten benutten. Wij kunnen dan ook instemmen met de suggestie van de commissie om zeven leden te benoemen. In verband daarmede stellen wij u voor zeven leden te benoemen volgens onderstaande aanbeveling: 1. de heer A.J.M.van 't Hof, Patrijzenlaan 3, Heemstede; 2. mevrouw D.H.Varekamp-Hagen, Lanckhorstlaan 65, Heemstede; i 1979. it voor- openbare el 55bis over 977, het periode wet te- a, b en 1 de over- uitbe- îtwerp- iTEDE, ;ster, wnd. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 9