P H Sekozen is voor een andere systematiek. In het kader van c. -de nota energie besparing zal aandacht geschonken worden aan deopenbare verlichting. Wij stellenu voorvooruitlopend hierop geen wijzigingen in de subdoelstellingen aan te brengen. P H Bedoeldwordt een extra accent te geven aan éên van de I drie taken van de politie. Wij menen dat de wettelijk omschreven taken en verplichtingen niet in de doelstellingennota opgenomen behoren te worden. Om toch een extra accent te leggen op deze taak stellen wij de volgende subdoelstelling voor te plaatsen tussen 2.10.03 en 2. 10.04 Het in bijzondere mate aandacht schenken aan de hulp- verlenende taak van de politie. V V D Akkoord met deze wijziging. C D A Dit is niet wenselijk omdat dit dan ook zou gelden voor die bestemmingsplannen die dienen ter vervanging van reeds volledig gerealiseerde bestemmingsplannen aanpassing aan wet op de Ruimtelijke Ordening Dit zou betekenen dat de rechten van de burgers die in het gebied, waarop het be- stemmingsplan betrekking heeft enorm bekort zouden worden. Immers, ons college mag dan geen bouwvergunningen meer afgeven, zolang het desbetreffende gebied niet is uitgewerkt. Bovendien is de voorbereidingstijd van een globaal bestem- mingsplan voor zo'n gebied praktisch hetzelfde. P H Wij stellen U voor de huidige doelstelling te laten ver- vallen en daarvoor in de plaats de volgende, aan de be-- leidsintenties ontleende^tekst op te nemen. De binnen de gemeente nog te realiseren woningbouw moet voor verschillende kategorieën van woningzoekenden waar- onder alleenstaanden, onvolledige gezinnen, werkende jon- oeren.bejaarden, minder validen, e.d. plaatsvinden, mede ter verkrijging van een gevarieerde bevolkingsopbouw in de wijken. B,.. W. Aanpassing van de subdoelstelling aan de beleidsintentie. B W Commentaaij/toelichting B W Raadsfractie i

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 13