B W Commentaar toelichting B W Raadsfractie Wij stellen ten aanzien van het onderdeel vorming de vol- gende wijzigingen voor. De doelsteliing 7.20 met betrekking tot opvang en ontwik- keling van peuters en de bijbehorende subdoeistellingen, wordt overgebracht naar de sector welzijn en maatschappe- lijke zorg zie hieronder doelstelling 9.11 c.a. aan- gezien dit onderwerp valt onder de rijksbijdrageregeling sociaal - culturele aktiviteiten. P H De doelsteliing 7.21 met betrekking tot de culturele vor- ming, wordt door middel van het schrappen van de laatste vijf woorden ais van de werkende jongeren toegespitst op het onderwijs en vervolgens tesamen met de subdoeistel- lingen 7.21.01 t/m 7.21.03 ondergebracht bij de paragraaf onderwijs. De subdoelstelling 7.21.04 met betrekking tot de muzikale vorming van inwoners, wordt de eerste subdoelstelling van doelstelling 8.10 het stimuieren van het aktief en passief deelnemen van de bevoiking aan het culturele leven". De overige subdoelsteilingen van 8.10, vorden ver- volgens vernummerd tot 8.10.02 t/m 8.10.09. Subdoelsteliing 7.22, met betrekking tot onderzoek naar het creëren van voorzieningen van dag onderwijs voor vol- wassenen kan ons inziens vervallen, omdat dit begrepen is in subdoelsteiling 7.10.01. dit ware als een project op te voeren. P H Gelet op het hierbovenstaande kan deze subdoelstelling ver- vallen. De bedoelde voorwaarden worden onzes inziens voi- doende door de doelsteiling gedekt. Om toch de extra aandacht te waarborgen voor de aandacht voor de werkende jongeren die in doelsteiling 7.21 tot uit- drukking werd gebracht dient aan doeisteiling 8.10 een sub- doeisteliing toegevoegd te worden met de volgende formulering: Het stimuieren van culturele vorming van werkende jongeren."

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 19