Relatie met (subjdoelstelling Op te voeren projekt Sektor I. Algemeen Beheer. 1.11.07 Het inrichten van een "raadskelder". Vervangen door: De bezoekers van raadsvergaderingen in de gelegenheid stellen na afloop daarvan met hun gemeentebestuur van gedachten te wisselen in de burgerzaal(Dit projekt zou ons inziens achter subdoelstelling 1.11.07. ge- plaatst moeten worden). 1.12.02 Het invoeren van een financiële bijdrage voor de raads- frakties. 1.20.01 Vervullen planningsfunktie. Toelichting: Nadere ambtelijke invulling, eventueel t.z.t. te denken aan lijnfunktie, direkt onder de ge- meentesecretaris. 1.21 Het in samenhang met de nieuwe winkelsluitingsregeling opnieuw plegen van een experiment met een openstelling van de secretarie gedurende niet kantooruren. 1.21.01 Automatisering bevolkingsregister. Toelichting: Op relatief korte termijn van belang, ze- ker gelet op het feit, dat de onroerend-goedbelasting wei is geautomatiseerd, maar de bevolkingsadministratie niet en op de eventueel te leggen relatie tussen beide. 1.32.02 Het opstellen van een subsidieverordening. Personele aangelegenheden. 1.40 Het aantrekken van een personeelsfunktionaris voor het hele gemeentelijke apparaat. 1.40.01 Het aantrekken van een personeelsfunktionaris voor het gehele gemeentelijke apparaat. Toelichting: Opnemen, met dien verstande, dat daarover zojuist positief is geadviseerd door de cie. personeelsaangelegenheden. Indien dit projekt geacht kan worden aldus te zijn ge- realiseerd, dan ware als projekt op te voeren: het aan- trekken van een "lichtere kracht" op de betreffende af- deling zoals in de planning voorgenomen. 1.41.01 Medisch onderzoek van anbtenaren van40 jaar en ouder. 14101 idem 1.4101 Medisch onderzoek ambtenaren 40 jaar en ouder. 1.41.02 Nieuw Het doen van onderzoek naar mogelijke relatie tdssen problemen in de werksituatie en langdurig ziekteverzuim.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 28