Raads- fraktie 1.11.07 P.H. Het van gedachte wisselen met het gemeentebestuur door burgers is op zichzelf een goede zaak. Voor het bereiken van dit doel zijn andere mogelijk- heden meer geëigend, die worden door de frakties ook al gedeeitelijk benut. De meerderheid van ons colle- ge is van mening dat hiermee voldoende uitvoering ge- geven wordt aan het voorgestelde projekt. 1.12.02 C.D.A. In meerderheid kunnen wij ons met dit projekt ver- enigen. 1.20.01 V.V.D. Deze funktie wordt reeds vervuld. Indien behoefte bestaat aan uitbreiding van de personele capaciteit zal voor de afdeiing, waaronder de planningsfunktie vait, uitbreiding van personeel worden gevraagd. De noodzaak voor lijnfunktie, direkt onder de ge- meentesecretaris, achten wij niet aanwezig. 1.21 P.H. In de middaguren is met name afd. bevolking voor het publiek geopend. In meerderheid zijn wij van mening dat, geiet op de in het verleden opgedane ervaring geen nieuwe proef genomen moet worden. 1.21.01 V.V.D. In het kader van de in te stelien werkgroep zal hier- aan aandacht geschonken worden, daarom ware dit pro- jekt niet bij de prioriteitstelling te betrekken. 1.32.02 V.V.D. Zoals bij de beleidsintenties tussen de frakties is overeengekomen zal in eerste instantie een subsidie- nota worden opgesteld. Afhankeüjk van deze nota zal besiist moeten worden of een verordening dient te worden opgesteld. Wij zijn van mening dat het projekt niet betrokken zou moeten worden bij de prioriteiten- steliing. 1.40 C.D.A. De oproep voor een dergelijke funktionaris is inmid- dels geplaatst. 1.40.01 V.V.D. Voorzover de huidige taken niet door het zittende personeel vervuld kunnen worden zal bij begrotings- behandeling aangegeven worden tot welke uitbreidin- gen overgegaan zal moeten worden. 1.41.01 C.D.A.) 1.41.01 P.H. Akkoord met opvoering van dit projekt. 1.41.01 V.V.D. 1.41.02 V.V.D. n Coinnientaar toelichting B&W.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 29