2e afd. 30 mei 1979 51 nieuwjaarsreceptie en andere recepties soberder op te zetten. Ad c De meerderheid van ons colleqe conformeert zich aan het advies van de werkoroep. De minderheid is van mening, dat de wi.ize van versierinn bekeken dient worden in samenhang met de functie van de gemeentelijke kweke- ri i Ad d en e Wij zijn van mening, dat, gelet op de tijd en eneraie, die van de raadsleden gevergd worden, het diner, na vaststelling van de begroting, qehandhaafd dient te blijven. Het houden van een excursie, waarbij de onderiinge band kan worden verstevigd, achten wij nuttig. Dit behoeft naar de mening van de meerder- heid van ons colleae echter niet ieder jaar nlaats te vinden. Eén excursie éénmaal in de 2 jaar lijkt ons een redelijk alter- natief 02.0.410 Het advies van de werkgroep v/ordt door ons als volqt verstaan. Zowel de leden van commissies, uw raad als ons coliege zullen zich bij het vragen van adviezen bewust moeten zijn, dat hier- mede veel kosten gepaard gaan. De adviezen, die gevraagd worden, dienen dan zo gericht mone- lijk geformuleerd te worden. 02.0.051 Met de werkaroep zijn wij van mening, dat het juist is de kosten van het bestuur, betrekking hebbend op de gemeentelijke takken van dienst en de Heemsteedse Sportstichting aan deze bedrijven door te berekenen. De nercentages in de kosten van algemeen beheer, hoewel arbi- trair, zijn naar onze mening zo goed mogelijk benaderd. 02.0.111 Wij zijn van mening, dat het ingebruik qeven van de "exDositie- ruimte" in het raadhuis moet liggen in het verlengde van de aktiviteiten van "Het Oude Slot". De ingebruikgeving in het raadhuis dient te qeschieden in nauw overleq met de zakelijk-artistiek leider van "Het Oude Slot". Indien in het raadhuis verqaderingen plaatsvinden van besturen van gemeenschappelijke regelingen, waarin ook Heemstede deel- neemt, zai slechts een vergoedina in rekening moeten worden ge- bracht, voorzover de andere deelnemende aemeenten ook een ver- goeding in rekening brengen. Voor vergaderingen van andere instellingen zal een redelijke vergoeding moeten worden berekend.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 41