2e afd. 30 mei 1979 üi Hoofdstuk III Onenbare orde en veiligheid. 03.0.590 De post openbare veriichtinq komt o.i. wel voor heroverwe- pinq in aanmerkinq. In de binnenkort uit te brenqen nota ener- qiebesparing zal hieraan aandacht qeschonken worden. Hoofdstuk IV Volksgezondheid. 04.0.140 Wij stellen u voor het advies van de werkoroen over te nemen in die zindat een onderzoek zal worden ingesteld naar de noodzaak en wenselijkheid van de onenbare urinoirs. 04.0.250 Door uw raad is recentelijk het besluit qenomen om de verqoe- dinq voor baarmoederhalskankeronderzoek, na reqionaal over- len, te stellen op f 15,ner nersoon. Wij constateren.dat er'anders qehandeld wordt dan bij het borstonderzoek.Wij tul- len een onderzoek instellen naar de motïeven, die hebben qe- leid om de kosten van onderzoek ad f 19,-- niet vollediq te verhal enHierna zul 1 en wi j met uw raad overl eq pl egen. Recanitulatie hoofdstuk IV. De vergroting van budaettaire ruimte wordt voorlopiq op p.m. gesteld. Hoofdstuk VI Openbare Werken. 06.0.060 Evenals bij het onderhoud van de wegen is ongemerkt, stellen wij u een notitie in het vooruitzicht met betrekkinq tot de uitqangspunten, te hanteren bij het onderhoud aan de bruqgen. 06.0.110 Twee leden van ons collene zijn voorstander om het gewenste dekkingsoercentaqe te handhaven on 75%. Deze leden gaan er van uit.'dat het beqraven van overledenen een algemeen belanq vormt, waaraan de gemeenschap behoort mee te betalen door middel van de algemene belasting. Bovendien is de beqraaf- plaats voor iedereen toegankelijk. De beide andere leden van ons college willen streven naar een 100% dekkinq. Deze leden achten hier in mindere mate het alge- meen belann aanweziq, maar meer een particulierbelang van de nabestaanden. De nemeente heeft aan haar wettelijke vernlich- ting tot het aanleogen van een algemene beqraafplaats voldaan. 0p het moment dat hiervan qebruik qemaakt wordt, dienen de kos- ten volledin betaald te worden. Wij qaan akkoord met het instellen van een onderzoek naar een mogelijke beperking van kosten van de begraafplaatsteneinde op deze wijze een zo verantwoord mogelijke tariefstelling te realiseren. 06.0.200 Op qrond van de motieven van de steeds toenemende belangstel- ling en het moqelijk requlerende effect van een parkeerheffing, zijn wij met de werknroep van meninq, dat het aanbeveling ver- dient een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheden tot de invoering van een parkeerheffing voor de geplande parkeervoor- zieningen. 06.0.073 Wij stellen ons voor met de belanghebbende woninqbouwcorporaties in overleq te treden over het overdragen van het onderhoud van

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 42