2e afd. 30 mei 1979 51 de tuinen.aan de bewoners dan wel aan deze corporaties. Hoofdstuk VII Einendommen, niet voor de ooenbare dienst bestemd. 07.0.001 Met de werkqroep zijn wij van mening, dat in princine tot ver- koop kan worden overqeoaan van de woninqen, waarvoor het oor- spronkeiijk doel van aankoop niet meer aanwezin is en neen an- der doeleinde voor in de plaats is gekomen. Uitdrukkelijk wilien wij onderstrenendat het de bedoeling is, alleen de woningen te verkonen aan de huidiqe bewoners. Indien bij de bevroners geen belanastelling bestaat, zal pas tot verkoop aan derden kunnen worden overgegaan nâ het leeg- komen van de woning. Nrs. 46 t/m 51. len aanzien van "De Meerlhorst" hebben wij de berekende be- sparinq, nä verkoop van dit gebouw, voor kennisgevinq aange- nomen 07.0.011 Nr.20. Wij zullen tijdig onderhandelingen met Mobil Oil -N.V.openen inzake de huurnrijs bij een eventuele verlenning van de huur- overeenkomst. Hoofdstuk VIII,par.la en lb.Openbaar en bijzonder kleuteronderwijs. 08.1.010 De meerderheid van ons colieqe kan zich verenigen met alter- natief c van de werkqroep. Een 1 id van ons college is het niet eens met een vollediqe opheffing. Hij onteert voor alternatief b, waarbij hij de volgende normering voorstelt: 2-klassine kleuterschool aantal kleuters 32 - 40 aantal kleuters 40 - 50 helpster: 2 schooltijdenx) per week 4 schooltijden oer week "aantal kleuters 25 - 30 helpster: 4 schoolti jden oer week aantal kleuters 20 - 25 2 schooltijden per week aantal kleuters 0schooltijden 20 ger week x) Onder een schooltijd wordt verstaan een halve dan. Deze normerinq zou, volaens de huidine situatie neerkomen op 2J helpster, hetaeen de helft is van het aantal thans in dienst zijnde helpsters bij het onenbaar kleuteronderwijs. v -îrrp? aantal kleuters Pschooltijden 50 oer week 1-klassine kleuterschooi

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 43