2e afd. 30 mei 1979 51 Tijdschema behandeling bijstelling beleidsplan 1979. Hieronder volgt een tijdschema, v/aarin de bijstelling van het beleids- plan voor 1979 behandeld zou kunnen worden. In het beleidsplan zijn begrepen: A) doelstellingennota B) meerjarenwensenlijst C) jaarbegroting D) meerjarenbegroting ongewijzigd beleid E) investerings- en activiteitenplan F) dekkingsplan april 26 april 27 april 4 mei 8 mei 11 mei 11 mei 18 mei 30 mei 31 mei 10 augustus 28 augustus 31 augustus 4 september 18 september 28 september oktober 29/30 november tijdens de reguliere vergaderingen van de commissies behandeling heroverweging, doelstellingen en projecten door commissies vaststelling lijsten projecten door raad indienen van vragen door frakties verzending projectenlijsten aan raadsleden behandeling memorie van antwoord door college verzending memorie aan raad indiening "punten" door raadsleden verzending uitgewerkte "puntenlijsten" aan raad algemene beschouwing en eventueel start met doelstellingen voorzetting behandeling en vaststelling prioriteiten als- mede normale raadsagenda aanbiedingsbrief van afdeling met conceptbegrotingen naar college behandeling begroting en meerjarenbegroting in college verzending naar drukker behandeling concept aanbiedingsnota in college behandeling concept aanbiedingsnota in vergadering finan- ciële commissie en college aanbiedingsnota, begroting, meerjarenbegroting, investerings en aktiviteitenplan en dekkingsplan naar raad behandeling begroting in reguliere commissievergaderingen behandeling begroting in raad

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 47