(3 U Raadsfractie Commentaar toelichting B en W PH Akkoordmet de onderstreepte toevoeging. PH Door de vaststeiiing van de Verordening inzake de vaste coramissies van advies en bijstand aan Burgemeester en Wethouders en het uityoering ge- ven daaraan is de doelstelling gerealiseerd. CDA Met deze raeer concrete formulering van dit onder- deel van de Subdoelstelling overeenkorastig de bedoeiing kunnen wij instemmen. B U De beleidsintentie dat bij het treffen van maat- regelen die het bedrijfsleven raken, vooraf met betrokkenen overleg plaats moet vinden, zou naar onze mening ook voor îndere betrokkenen moeten geldendaarom zijn wij er voorstander van de sub- doelstelling 1.11.04 aan te passen in d:e zin dat naast de burgers aan andere. betr_ok_kenen. gelegen- heid gegeven wordt hun mening kenbaar te maken. PH Nu, na langere tijd ervaring ervaring öpgedaan te hebben, een en ander ook formeel is geregeld, kan deze subdoelstelling vervallen. PH Aan deze doelstelling wordt gevolg gegeven. CDA Wij stellen de volgende redactie voor: ...en het in dit verband binnen twee weken, het- zij met een definitief, hetzij met een tussentijds antwoord reageren. 1 PH B U Het spreekrecht is thans geregeld in de Verorde- ning inzake vaste commissies van advies en bij- stand aan Burgemeester en Wethouders evenals de intentie om in de raadscommissies niet-raadsleden op te nemen. Het iaatste punt is wei geregeid doch nog niet gerealiseerd, zodat het in de doei- stelling opgenomen dient te worden. T

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 9