4e afd. 31 rnei 1979 57 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN Heenstede, 15 mei 1979. Aan de raad, Bij uw besluit van 29 juni 1978, nr. 70, heeft u herziening van bestem- mingsplannen in voorbereiding verklaard voor de volgende terreinen: a. een gedeelte van de terreinen, gelegen ten westen van de spoorlijn, ten noorden van de Zandvoortselaan; b. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich van de Ringvaart af in een strook van een breedte van 110 meter uitstrek- ken in noordoostelijke richting tot aan de zuidv;estelijke grens van het plan Glip I; c. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voorzover gelegen in het nog van kracht zijnde bestemmingsplan 54; d. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekersvaartweg; e. de terreinen in het gebied hetwelk in hoofdzaak wordt begrensd door de Nijverheidsweghet Heemsteeds Kanaal, het Spaarne, de Cruquius- weg en de grens van het bestemmingsplan "Industrieterrein ten noor- den van de Cruquiusweg", voorzover deze gronden niet zijn opgenomen in het bestemmingsplan "Natuurgebieden". De termijn van de werking van uw besluit eindigt op 29 juni a.s. Voor de genoemde terreinen is naar ons oordeel een nieuw voorbereidings- besluit nodig omdat voor geen van de terreinen een ontwerp van een her- ziening ter inzage kon worden gelegd. Voorts is het gewenst een herziening van het bestenningsplan "Plan Glip II", genummerd 54 C, in voorbereiding te verklaren in verband met een verzoek om vergunning voor de uitbreiding van een woonhuis aan de Patrijzenlaan, welke uitbreiding op grond van de voorschriften van het bij uw besluit van 26 maart 1964, nr. 43, vastgestelde plan niet kan worden toegestaan. De bedoelde uitbreiding omvat een aanbouw aan de zijgevel van het woonhuis op het terrein met bestemming "tuin". Door een verruiming van de aangewezen bouwstrook in een komende herziening -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 11