daarvan niet worden afgevoerd door middel van een doeltreffend rookkanaal. 2. Het is verboden een gasverbruikstoestel te gebruiken, indien de ver- brandingsgassen daarvan niet worden afgevoerd door een doeltref- fend rookkanaal of gasafvoerkanaal. Nict van toepassing is het bepaalde in het voorgaande van dit lid voor het gebruik van: a. gasverbruikstoestellen als bedoeld in NEN 1078, uitgave 1976, onder punt 2.8.2.2.; b. gasverbruikstoestellen met een gesloten verbrandingsruimte waarvan de verbrandingsgassen anders dan door een rookkanaal of gasafvoerkanaai op veilige en doeltreffende wijze worden af- gevoerd, mits, voor zover het woningen betreft, voldaan is aan NEN 1078, uitgave 1976, onder 2.6.9.; c. gasverbruikstoesteüen, andere dan bedoeld onder a. en b., die zijn aangesloten aan een gasafvoerleiding die voldoet aan NEN 1078, uitgave 1976, mits schadelijke verhitting van constructies, voorwerpen en stoffen in de omgeving wordt voorkomen en deze gasafvoerleiding toelaatbaar is volgens artikel 120. Paragraaf 7 van hoofdstuk 7 Aan de titel van paragraaf 7 van hoofdstuk 7 worden de woorden ,,of schadelijk gebruik" vervangen door: ,,schadelijk of ontsierend gebruik". ARTIKEL 369 Van artikel 369 wordt de tekst vervangen door: Het is verboden een bouwwerk, een open erf of een terrein zodanig te gebruiken, dat daardoor het aanzien der omgeving wordt geschaad. Nict van toepassing is voorgaand verbod ten aanzien van de opstelling van niet meer dan één vat met een inhoud van ten hoogste 55 liter voor de opsiag van vloeibare brandstof bij tot bewoning bestemde gebouwen. ARTIKEL 395 Het tweede lid, alsmede het cijfer 1 vöör het eerste lid van artikel 395 vervallen. 33

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 51