De wenken voor Je toepassing worden vervangen door: Leden I en 2. Aan de eisen van deze leden kan, wat betreft gemetsel- de kanalen, geacht worden te zijn voidaan indien de wanden een dikte hebben van ten minste 80 mm en vol en zat in metselverband zijn opge- trokken. Aan de eis van onbrandbaarheid en hittebestendigheid voldoen onder meer ook kanalen van beton of keramisch materiaal, al zal daar- bij, om te voldoen aan de vereiste brandwerendheid, een ommanteling noodzakelijk kunnen zijn. Lid 5. De vrijstelling is onder andere bedoeld voor kanaien van ver- warmingsinstallaties in kassen. ARTIKEL 215 AIs wenk voor de toepassing wordt opgenomen: Indien in een wand een uitsparing wordt gelaten voor een rookkanaal, zal erop moeten worden toegezien dat de hoedanigheden van de wand, die nodig zijn voor het vervullen van de functie, gewaarborgd blijven. Zie ook artikel 170. ARTIKEL 216 De toelichting op het ontstaan vervalt. ARTIKEL 218 De wenken voor de toepassing worden vervangen door: Lid 3. Onder gladde uitvoering wordt bijvoorbeeld verstaan een uit- voering in geprefabriceerde betonelementen. De in dit lid aangegeven doorsneden zullen in het algemeen toereikend zijn voor het aansluiten van toestellen die in woningen worden gebruikt. Wanneer de belasting van de aangesloten toestellen groter zal worden dan 40 kW is volgens de GAVO-1976 een grotere doorsnede nodig. In dat geval kunnen op grond van lid 6 nadere eisen worden gesteld. ARTIKEL 219 Als toelichting op het ontstaan wordt opgenomen: Algemeen: Zie de toelichting op het ontstaan van artikel 212. De wenk voor de toepassing wordt vervangen door: 41

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 59