4e afd 31 mei 1979 VOORZIENINGEN GEDEELTE RIJNLAAN 59 Heemstede, 15 mei 1979. Aan de raad, Op het gedeelte van de Rijnlaan bij de percelen nrs. 97 - 103 en 105 - 127 staan vaak auto's geparkeerd op de rijbaan, die slechts vijf me- ter breed is. Dat levert problemen op voor het doorgaande verkeer van en naar de Linge. Het is gewenst dat voor dit weggedeelte een parkeer- verbod wordt ingesteld. Nieuwe parkeergelegenheid kan worden aangeiegd aan de westkant van de weg. Bij het overleg dat in januari j.1. met bewoners ove.r deze en enkele andere voorzieningen is gevoerd, is de wens naar voren gekomen bij de uitgangen van de flatgebouwen nrs. 105 - 127 en 129 - 163 drempels aan te leggen. Hiertegen bestaan o.i. in dit geval geen overwegende bezwa- ren. De kosten van aanleg van de parkeerstroken en van de drempels wor- den begroot op f 11.900,--. Wij geven u in overweging een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Hierbij merken wij nog op dat ook op het gedeeite van de Rijn- iaan tussen de Schielaan en de v/oning Rijnlaan 133 veelvuldig auto's geparkeerd staan op de rijbaan wat eveneens moeilijkheden geeft voor het doorgaande verkeer. Hier is geen ruimte beschikbaar voor het aanieg- gen van parkeerstroken. Daarom hebben wij besloten dit weggedeelte in westelijke richting voor het verkeer gesloten te verklaren. De bewoners stemmen hiermee in. Burgemeester en wethouders van HEEtlSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester G.J. Wiilemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 71