2e afd. 31 mei 1979 61 Onder mededeling, dat de adviezen van beide onderwijs-organisaties voor uw leden bij de stukken ter inzage liggen stellen wij u voor tot vast- stelling van bijgevoegde ontwerp-afvloeiingsregeling over te gaan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H.van den Hoek G.J.Willemse, wnd. De raad van de gemeente Heemstede; gezien liet voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikei 29 van de Kleuteronderwijswet en op artikel 38 van de Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT vast te stellen de volgende Afvloeiingsregeling openbaar kleuteronderwijs en gewoon lager onderwijs Artikel 1 Voor de toepassing van deze regeling wordt verstaan onder: a. belanghebbenden: de leidsters en/of onderwijzers/essen van een gemeen- telijke school voor kleuteronderwijs of gewoon lager onderwijs; b. diensttijd de totale werkelijke diensttijd, doorgebrachtbij het onderwijsmet dien verstande, dat de diensttijd, doorgebracht aan de betreffende schoolwordt verme- nigvuldigd met 6, alsmede de tijd verplicht vervuld in militaire dienst of deze vervangende dienst, alsmede de tijd, doorgebracht in het genot van een vanwege het ministerie van onderwijs verstrekt wacht- geld of uitkering na ontslag. Artikel 2 Ontslag ven belanghebbenden op grond van opheffing van de school of de be- trekkingdan wel wegens zodanige verandering in de inrichting van het on- derwijs of de dienst van de schooldat de werkzaamheden van een of meer belanghebbenden overbodig worden, geschiedt in de volgende rangorde: a. zij die dit wensen, waarbij ouderen in leeftijd vöör de jongeren gaan; b. zij die in tijdelijke dienst zijn aangesteld; c. zij die de 40 voor pensioen geldende dienstjaren hebben bereikt dan v/el in hun wachtgeldperiode nog kunnen bereiken;

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 76