4e afd. Gewijzigd exemplaar 31 mei 1979 SUBSIDIE JEUGDFOTOCLUB HET OGENBLIK 52 Heemstede, 15 mei 1979. Aan de raad, De plaatselijke Jeugdfotoclub Het Ogenblik bestaat dit jaar twintig jaar en organiseert ter gelegenheid van dit jubileum een internationale jeugdfoto-expositiemede in het kader van het "Jaar van het Kind De expositie, waarvoor in totaal 350 aanmeldingen verwacht worden uit o.a. Duitsland, Denemarken, Joegoslavië, Polen, Lichtenstein, Indonesië, CanadaVerenigde Staten en Nederland, wordt georganiseerd onderauspi- ciën van de Nederlandse Fotobond en zal in de maand oktober a.s. in "Het Oude Slot" worden gehouden. De aan dit evenement verbonden kosten worden geraamd op f 11.000,— Aan inkomsten wegens verkoop van catalogie, inschrijfgelden, subsidie van de Fotobond en toegezegde donaties wordt een bedrag van f 7.600,-- geraamd. Ter dekking van het nog resterende tekort ad. f 3.400,—wordt een beroep op de gemeente gedaan. Dit tekort kan o.i. worden verminderd door alsnog een aanvraag om toe- kenning van subsidie in te dienen bij het Anjerfonds Noord-Holland; inwilliging van een dergelijke aanvraag behoort volgens onze infonnatie zeker tot de mogelijkheden. Ter vergelijking merken wij nog op dat ook het Heemsteeds Fanfarecorps "Eensgezind-Excelsior" financiële steun van de gemeente ontvangt voor het houden van een internationaal muziekcon- coursRekening houdende met een subsidie van het Anjerfonds achtenwij het toekennen van een subsidie in het tekort van de expositie tot een maximum van f 2.500,-- reëel Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor hiertoe over te gaan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 79