2e afd. 30 augustus 1979 BENOEMING HOOFDLEIDSTER KLEUTERSCHOOL "WINDEKIND" 83 Heemstede, 27 juni 1979. Aan de raad Tengevolge van het overlijden van mevrouw H.G. de Groot is sedert 12 mei 1979 de betrekking van hoofdleidster van de openbare kleuter- school "Windekind" vakant. Deze funktie wordt sedert genoemde datum waargenomen door de mede aan genoemde kleuterschool verbonden leidster mevrouw M. Montagne, geboren 17 mei 1952 te Haarlem. Zij is sedert 1 augustus 1977 ^.ls zodanig in vaste dienst werkzaam. Vöör haar benoeming te Heemstede was mevrouw Montagne gedurende vijf ja- ren als leidster verbonden aan de kleuterschool "De Kindertuin" te Haar- lem. In die tijd heeft zij gedurende enkele langdurige perioden ervaring opgedaan als waarnemend hoofdleidster wegens ziekte van de hoofdleidster De zeven jaren ervaring, waarvan een niet onbelangrijk deel als waarne- mend hoofdieidster, achten wij ruimschoots voldoende om haar de openge- vallen plaats van hoofdleidster van kleuterschool "Windekind" te doen vervulien. Het plaatsen van een oproep zou naar onze mening weinig zin- vol zijn, omdat dit wellicht bij vele honderden leidsters in den lande niet te honoreren verwachtingen zou wekken. Zov/el de Inspekteur van het kleuter- en lager onderwijs in de 19e inspek- tie als de Schcolraad kunnen zich met een benoeming van mevrouw Montagne verenigen. Wij dragen haar derhalve hierbij ter benoeming met ingang van 1 september 1979 aan u voor. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 13