2e afd. 30 augustus 1979 BEGELEIDING ONTWIKKELING PERSONEELSBELEID 90 Heemstede, 10 juli 1979. Aan de raad, In de u eind vorig jaar aangeboden nota personeelsbeleid hebben wij de verwachting uitgesproken dat er voor de verdere ontwikkeling van het per- soneelsbeleid behoefte zal bestaan aan externe begeleiding. Inmiddels is de stuurgroep ontwikkeling personeelsbeleid met haar werk- zaamheden aangevangen. AIs eerste heeft de stuurgroep zich beraden over de vraag of en in hoeverre behoefte bestaat aan de genoemde externe bege- leiding. De stuurgroep heeft er behoefte aan zich bij de werkzaamheden te laten begeleiden door het Centraal Adviesbureau voor Organisatie Documen- tatie Registratuur en Personeelbeheer van de Vereniging van Nederlandse Genieenten. Enerzijds orndat van die zijde een inbreng werd geleverd bij de samensteHing van de nota personeelsbeleid en anderzijds omdat dit bureau kan bogen op ervaring, opgedaan in andere gemeenten met soortgelijke pro- jekten. De stuurgroep heeft een voorkeur uitgesproken de in de personeelsnota ge- noemde onderwerpen te behandelen in de volgorde zoals die in een bijeen- komst van alle afdelingschefs binnen het ambtelijk apparaat naar voren is gekomen. Deze volgorde luidt als volgt: 1. sociale begeleiding 2. medische begeleiding 3. werkoverleg 4. opleiding en vorming 5. personeelsbeoordeling 6. introductie 7. werving en selectie 8. beloningsbeleid. Teneinde het geheel beter hanteerbaar te maken en niet teveel hooi ineens op de vork te nemen zullen deze thema's in twee groepen worden ingedeeld. Er wordt naar gestreefd voor 1 december de eerste vier onderwerpen afge- rond te hebben. Voor ieder thema is een werkgroep in het leven geroepen. Deze werkgroepen zullen aan de stuurgroep rapporteren. De adviezen van de stuurgroep zullen, alvorens zij aan ons worden uitgebracht, worden gedistribueerd onder het - 1 - rviiii 1

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 31