109 VOORZIENINGEN TEN BEHOEVE VAN DE CRAYENESTERKLEUTERSCHOOL Heemstede, 9 oktcber 1979. Aan de raad, Ten behoeve van de openbare Crayenesterkl euterschool is voor de iri- richting van de personeelskamer de aanschaffing van een dossierkast, een wandmeubelvier fauteuils en een tafel en voor de inrichting van de werklokalen twee bureau's met stoelen noodzakelijk. Deze aanschaf- fingen dienen deels ter vervanging van verouderd meubilair en deels ter aanvulling van het aanwezige. Voorts dienen ten behoeve van de kleuters twee zand/watertafels te worden aangeschaft, daar deze thans niet in voldoende mate aanwezig zijn. De kosten van ger.oemde voorzieningen worden begroot od f 3.705, De houten vloeren in de werklokalen en net speellokaal veroorzaken, door het schuiven met tafels en stoelen en het gebruik van spelmate- riaal, veel geluidsoverlast bij het lesgeven. Bovendien levert de gladde vloer in het speellokaal bij bewegingslessen voor de kleuters gevaar op. Om de geluidsoverlast te beperken en het gevaar in hetspeel- lokaal te verminaeren, is het aanbrengen van tapijtteaels in ae werklo- kalen en een voor kleutergymnastiek geschikte kunststofvloer in hetspeel- lokaal noodzakelijk. De kosten van deze voorzieningen bedragen f 11.500,— Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor kredietvoor bovengenoemde voorzieninger. beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H.van den Hoek. De burgemeester, O.R.van den Bosch. 4e afd. 25 oktober 1979

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 17