2e afd. 30 noveraber 1979 102 3.2 Projecten die ter keuze staan (Lijst I) Van de projecten die werden ingedeeld in vijf groepen, zijn de gevolgen van de volgende Drojecten reeds in de beqroting en dus ook meerjarenbegroting verwerkt. - Het voor rekening van de gemeente houden van één schooltijd bij het lager onderwijs. - Het invoeren van twee schooltijden taakverlichting door kleuter- leidsters in afwachtinq van de realisering van de integratie kleuter/lager onderwijs. - Handhaving huidiae weekeind- en avonddiensten sportparken, met uitzondering van gesloten periode wintersporten, waarbij het stre- ven er op gericht zal zijn deze diensten in te passen in de 40- urige werkweek. - Extra stijging krediet aanschaf boeken bibliotheek, v/aaronder ook beqrepen voorzieningen t.b.v. visueel gehandicapten. - Verhoging leermiddelen-budget met 15%. Resteren de volgende projecten firoep 1 Energiebesparende raaatrege- len cemeentegebouwen Solitsing vierkamerflats in twee wooneenheden voor éên en tweepersoonshuishoudens Groep 2 Onderzoek wassenen lejr 32 om. Mavo-onderwijs vol- 10 Oroen 3 Inventarisatie van alle voor het publiek toeaankelijke ge- bouwen op het punt van aan- passing aan minder-validen 10 Behandelinq zogenaamde "hiah- risk" kinderen vanaf 4 jaar 25 Begin maken met inventarisatie van vormen van verontreiniaing en de bronnen daarvan, alsmede van waardevolle milieu-elemen- ten en de stand, waarin deze verkeren 30 Het onderzoeken van de moge- lijkheid en wenselijkneid van een weekmarkt en indien realiseerbaarhet instellen hiervan 10 2ejr 3ejr 4ejr 5ejr 29 4 2 25 25 25 25 30 5 5 5 - - 20

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 20