2e afd. 30 november 1979. 102 b. Hertstraten van de rijweg van de hierna volgende straten: 1. Ruysdaellaan over een lengte van 80 meter ten oosten van M.Hobbemastraat 2. Jac.de Wittstraat geheel 3. Abr.Kuyperstraat geheel c. Hertegelen van de trottoirs van de hierna volgende straten: 1. Berliozlaan gedeelte nabij C.Francklaan 2. Mahlerlaan beide zijden 3. Wagnerkade beide zijden 4. Heemsteedse Dreef westzijde tussen. garage Van Lent/Haemstede- laan en oostzijde tussen R.Holplein/Joh. Wagenaarlaan Bij de overige wegen is een stelpost van f 15.000,-- voor uit- breiding van personeel opgenoraen. Deze stelpost is ook opgenomen bij de raming voor bruggen f 10.000,-- en pompen en riolen f 10.000,- Er worat van uitgegaan dat de overige personeelslasten van dezeuit- breiding ten laste van de kapitaaldienst kan worden gebracht. 1.2.7 Wandelplaatsen en plantsoenen. Bij de raming is rekening gehouden met een terugloop van de te on- derhouden oppervlakte plantsoenen door de ingebruikgeving bij de bewoners van de voortuinen. Het effect van het besluit om voor 1.000 m2 border een vaste beplanting te kiezen is nog niet geheel merkbaar.orndat dat pas kan gebeuren op het moment dat vacatures ontstaan, of dat zich binnen de dienst een andere plaatsingsmoge- lijkheid voordoet. 1.2.8 Ophalen van huisvull De raming van deze post is nog opgezet op basis van het huidige func tioneren van de huisvuilophaaldienst. 1.2.9 Kleuteronderwijs. Verwacht wordt, dat een aantal helpsters geen aanspraak zal hoeven te maken op de wachtgeldregeling van de gemeente. Volstaan kan daarora worden met een raming van f 50.000,-- voor het openbaar onderwijs. Budgettair betekent dit dat via het overschrij- dingsbedrag per kleuter f 118.000,-- doorbetaald moet worden aan het bijzonder onderwijs. - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1979 | | pagina 6