4e afd. 31 januari 1980 10 derdeel van het specifiek welzijn. In het door die comnissie op te stel- len concept-wenselijkheidsplan zal worden aangegeven binnen welke kaders aktiviteiten op het gebied van kunstzinnige voriaing volgens de connaissie georganiseerd moeten worden. Mede gelet op het feit dat de beheerscommis- sie zelf in zijn aanbeveling stelt dat kunstzinnige vorming onderdeei dient te zijn van het meer specifieke welzijn, kunnen wij het oordeel van de commissie planvoorbereiding delen en zijn wij van mening dat terzake de besluitvorming in het kader van de welzijnsplanning dient te worden afgewacht. 3. Uitbreiding van het aantai "grote" tentoonstellingen, zoals de beheerscom- missie op middellange termijn bezien wii hebben, zal financiële en perso- nele ruimte vragen en zal zonodig via aanmelding van een projekt in het ka- der van de beleidsplanning afgewogen dienen te worden. 4. De beheerscommissie acht vanuit een oogpunt van betere bereikbaarheid een verbetering van de bewegwijzering gewenst. Deze aanbeveling kan worden opgevolgd bij uitvoering van het eerder door ons ingediende, doch niet door u aanvaarde projekt "objekt-bewegwijzering". Wij zullen dit in het a.s. voorjaar opnieuw als projekt bij de beleidsplan- behandeling aan u voorleggen. De door het Comité van aanbeveling gedane suggestie inzake het aanbrengen van verwijzingen naar Het Oude Slot bij bushalten zal bij een eerstvolgend overieg met de N.Z.H.V.M. ter sprake gebracht kunnen worden. 5. Wij stellen ons voor de toegezegde funktiewaardering t.b.v. de beide per- soneelskrachten binnenkort door het bureau O.D.R.P. van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten te doen uitvoeren. 6. Zowel ter ondersteuning van de twee funktionarissen op Het Slot zelf, als ter ontlasting van het secretariaat (ondergebracht op de afdeling algemene zaken en onderwijs), bepleit de beheerscommissie het aantrekken van een part-time administratieve kracht voor tenminste 50%. Met toepassing van de regeling tijdelijke arbeidsplaatsen is sinds 17 sep- tember j.l. een tijdelijke administratieve kracht in Het Oude Slot werkzaam met als voornaamste taak het opzetten en bijhouden van de administratie en het archiefMet gebruikmaking van deze regeling wordt beoogd het centrum tijdens het laatste jaar van de experimentele periode optimaal te doen funk- tioneren. Aansteiling is geschied voor een periode van 6 maanden, welke pe- riode met maximaal 6 maanden kan worden verlengd; deze verlenging zal bin- nenkort worden aangevraagd. Met de commissie zien wij het belang van een goe- de administratieve opzet van het centrum.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 21