10 stellen ons voor hierop nader terug te komen bij de behandeling van de gemeentebegroting 1981. Laatstgenoemde categorie aanbevelingen geeft ons overigens geen aanleiding tot opmerkingen en kan o.i. voor kennisgeving worden aangenomen. Voorzover hierboven niet reeds behandeld, kunnen wij ons ook verenigen met de in aanbiedingsbrief opgenomen opmerkingen vande beheerscommissie met betrekking tot de op het concept-rapport ingekomen reakties. Ten aanzien van het commentaar van de commissie planvoorbereiding specifiek welzijn, voorzover dat in het voorgaande niet reeds aan de orde is geweest, merken wij nog het volgende op. De constatering dat uit de als doelstelling gebezigde zinsnede "kennis maken met diverse cultuuruitingen" (opgenomen in ons raadsvoorstel van 10 mei 1977) een aktieve deelname van de bevolking aan de aktiviteiten van Het Oude Slot afgeleid kan worden, is juist. Zowel uit de programmering van Het Oude Slot als uit de voornemens in het evaluatierapport zal echter duidelijk zijn dat de bedoelingen van Het Oude Slot in overeenstemming zijn met het door de commissie planvoor- bereiding bedoelde uitgangspunt. Slechts voor het onderdeel kunstzinnige vorming is hier in het verleden met een beperkt aantal workshops (voor kin- deren) van afgeweken. Voor het thans lopende seizoen zijn dergeiijke akti- viteiten niet gepland. Zoals hiervoor vermeld, dient omtrent de organisatie van aktiviteiten op dit gebied de besluitvorming in het kader van de wel- zijnsplanning te worden afgewacht. De aan het slot van de brief van de com- missie planvoorbereiding gemaakte opmerking dat nauw overleg met andere instellingen noodzakelijk is, kunnen wij onderschrijven. Dat ook de beheers- commissie het belang hiervan inziet, is duidelijk en blijkt o.m. uit de in paragraaf 6.6.1. genoemde contakten en de tot de commissie zelf gerichte aanbeveling inzake uitbreiding van samenwerking met de welzijnsinstellingen. jdstxxp^HWSKtéÄTaftÄSKÄiXlexSîKKXlsxaitîtucHedxoEjaîraiMXHDrtxtjexzetbeHKx Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. Behoort bij de notulen van de op 31 januari 1980 gehouden vergadering. -6- 4e afd. 31 januari 1980

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 24