2e afd. 31 januari 1980 UITKERING IN VERBAND MET NACALCULATIE TREND 1979 11 Heemstede, 15 januari 1980. Aan de raad Blijkens de voor uw leden ter inzage liggende circulaire van de minister van Binnenlandse Zaken, d.d. 27 november 1979, nr. AB79/U2491, zijn de salarissen van het overheidspersoneelgezien de loonontwikkeling in het partikuliere bedrijfsleven, 0,51% ten achter gebleven. Het overheidspersoneel kan derhalve voorlopig nog in aanmerking worden ge- bracht voor een uitkering van 0,51% van het salarisniveau per 1 november 1979, met een minimum van f 9,78 per maand, alsmede een uniform bedrag van f 0,85 per maand als verrekening van hetgeen teveel aan pensioenbijdra- ge werd verhaald in verband met het achterbl ijven van het franchisebedrag aan vorenbedoelde loonontwikkeling. De uitkering draagt een voorlopig karakter in verband met de omstandigheid dat nog rijksoverleg gaande is over de opvatting van het Kabinet om bepaal- de effekten in de loonontwikkeling in de zogenaamde trendkontrakten (bouw- en uitzend-c.a.o.'s) niet te laten doorwerken. De minister verzoekt de gemeentebesturen de totstandkoning van een overeen- komstige voorziening te bevorderen ten behoeve van het gemeentepersoneel Het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden heeft inmiddeis in een circulaire van 27 november 1979, nr. 7544, de aangesloten gemeenten geadviseerd de uitkering ook aan het gemeentepersoneel toe te kennen. Onder mededeling, dat de hierboven aangehaalde circulaires voor uw leden bij de stukken ter inzage liggen, stellen wij u voor ten behoeve van het personeel van deze gemeente voornoemde voorzieningen te treffen door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 27