-inarar r.ffur 2e afd. 31 januari 1980 15 a, b Op grond van het bovenstaande menen wij, dat de proef met de rolemmer als geslaagd mag worden beschouwd. Wij adviseren dan ook te besluiten tot invoering van het systeem - met en- kele nader te noemen uitzonderingen - waarbij dan in de gehele gemeente éênmaal per week vuil wordt opgehaald. 2. Diverse konsekwenties van de invoering systeem met de rolemmer. a. Bij de volgende flats: 1. Javalaan 2. Van Lijndenlaan 3. Heemsteedse Dreef (nabij Zandvaartbrug) 4. Valkenburgerplein 5. Glipper Dreef (nabij winkelcentrum) 6. Merwedeplantsoen 7. Rijnlaan (bij toegang Linge) 8. Kerklaan (hoek Blekersvaart) 9. Binnenweg (hoek Kastanjelaan) verwachten wij moei1ijkheden bij de toepassing van de rolemmer. In prin- cipe hebben we in de kostenberekening wél op de roiemmer gerekend. Deze problemen kunnen worden voorkomen door hiervoor een ander systeem toe te passen, bijvoorbeeld 1.000 liter containers geplaatst in een co- con. De kosten van beide systemen zijn nagenoeg gelijk. U zult hierover, na overleg met de bewoners en onderzoek onzerzijds, in een iater stadium nog worden geïnformeerd _b. Binnenweg. In verband met de plannen voor de Binnenweg waarbij zoveel mogelijk par- keerruimte dient te worden gecreëerd is het nog niet zeker of het werken met de rolemmer tot de goede mogelijkheden behoort. Overleg met de winke- 1iersvereniging lijkt ons gewenst. Tot het moment dat de plannen een definitieve vorm hebben menen wij dat het bestaande systeem gehandhaafd moet blijven waarbij dan wel 1 x per week wordt opgehaald. c. Aanpassing van de verordening. In verband met het wijzigen van het systeem van het ophalen van huisvuil zal de verordening "Bepalingen voor diensten van de gemeentereiniging" moeten worden aangepast. De belangrijkste aanpassingen betreffen de ar- tikelen 2 en 4 van de verordening. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 38