2e afd. 31 januari 1980 15 a, b In artikel 2 zal moeten worden bepaald dat het huisvuil als regel één maal per week zal worden opgehaald. Artikel 4, eerste alinea zal moeten worden vervangen door: Om voor medeneming in aanmerking te komen moet het huisvuil worden aan- geboden in gesloten rolemmers van een door burgemeester en wethouders voorgeschreven modelIndien aanbieding van huisvuil op deze wijze niet tot de mogelijkheden behoort kunnen burgemeester en wethouders een afwij- kende regeling treffen. Voor het overige zal een groot aantal kleinere tekstuele wijzigingen aan- gebracht moeten worden. Om de leesbaarheid te bevorderen stellen wij u voor de verordening in zijn geheel opnieuw vast te stellen. De datum van ingang zal, in verband met de gefaseerde invoering van het systeem, wijksgewijs nader door ons college bepaald moeten worden, omdat omschakeling in één keer op praktische bezwaren stuit. Het streven is er daarbij op gericht, dat de omschakeling voor 1 januari 1981 voltooid is. 3. Materieel. a. Auto. Oe voor 1980 in memorie op de begroting staande vuilniswagen hoeft dit jaar nog niet te worden aangekocht. Wel zal nog dit jaar de opdracht tot levering geplaatst moeten worden, omdat de wagen begin 1981 in be- drijf moet zijn. j). Beladingsschotten. In totaal zijn 4 beladingsschotten nodig, waarvan 1 aanwezig, 2 nog in 1980 aan te schaffen en 1 te leveren op de nieuwe wagen in januari 1981 c. Rolemmers. Naast de aanwezige rolemmers zullen voor de overige gebruikers rolemmers moeten worden aangeschaft. 4. Personeel In de huisvuilnota werd reeds gesproken over een mogelijke vermindering van personeel wanneer het rolemmersysteem volledig zou worden ingevoerd. Dit zou door natuurlijke afvloeiing kunnen plaatsvinden. Dit jaar zullen drie medewerkers van de afdeling reiniging en vervoer worden gepensioneerd waarmee de uitgesproken verwachting gerealiseerd wordt. 5. Financiële konsekwenties. (prijspeil 1980) Zoals uit de voor u ter inzage gelegde stukken blijkt is voor de aanschaf -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 39