a. m3 vuil b. 1 m3 vuil 5. voor het legen van een beerput of andere put of een on- dergelopen kelder voor elke 3 m3 verwijderd vuil of wa- ter of gedeelte daarvan 104, Voor diensten welke in het vorenstaande niet met name zijn genoemd, wordt de kostprijs, zoals deze door burgemeester en wethouders is vastgesteld, in rekening gebracht. Artikei 11. De rechten, genoemd in artikel 10, zijn zoveel mogelijk bij vooruitbetaling verschuldigddoor degene te wiens behoeve de diensten worden verricht. De direkteur van het gemeentelijk technisch bedrijf is bevoegd bij gebreke van vooruitbetaling de diensten te weigeren. Indien de rechten niet vöör het verrichten van de diensten kunnen worden bepaald, worden deze geïnd op kwitantie, waarop de aard der diensten en het verschuldigde bedrag zijn vermeld. Artikel 12. Deze bepalingen treden in werking wijksgewijs op een door burgemeester en wethouders nader te bepalen tijdstip. Op dat tijdstip vervallen de Bepalin- gen voor diensten van de gemeentereiniging, vastgesteld bij raadsbesluit van 25 juli 1953, zoals deze sedertdien zijn gewijzigd. HEEMSTEDE, 31 januari 1980. 36,— 15,- 8,- 7,50 5,40 10,70 De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, 2e afd. 31 januari 1930 15 b voor de eerste m3 of gedeelte daarvan f voor elke m3 boven 1 m3 voor grote of zware huishoudelijke voorwerpen, zoals meubilair, vloerkleden, haarden, fornuizen en dergelij- ke p.st. Indien het vuil niet op de rijbaan van de openbare weg kan worden ingeladen, wordt dit tarief verhoogd met de gemaakte kosten van het naar de openbare weg brengen van het vui 1 3. voor het ophalen van plastic zakken en voor het ophalen en terugbrengen van rolemmers, bedoeld in artikel 4, respektieveiijk van en naar een gebouw, indien de direk- teur van het gemeentelijk technisch bedrijf daarvoor schriftelijk toestemming heeft verleend, een vast recht per emmer per maand van 4. voor het in ontvangst nemen, als bedoeld in artikel 7, van ten hoogste:

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 45