2e afd. 27 maart 1980 46 a 4. Verlof als bedoeld in de vorige leden kan slechts worden verleendaan de ambtenaar die lid is van een vereniging van ambtenaren als bedoeld in 1id 1, onder B. 5. Tenzij andere belangen van de dienst zich daartegen verzetten, wordt aan de ambtenaar die door de vereniging van ambtenaren waarvan hij lid is, is aangewezen als lid van de commissie als bedoeld in artikel A 5, lid 1, buitengewoon verlof met behoud van het genot van zijn bezoldi-' ging verleend voor het bijwonen van de vergaderingen van die conmissie, alsmede voor éën voorvergadering per uitgeschreven commissievergadering. Hetgeen ten aanzien van de voorvergadering is bepaald, geldt eveneens voor de ambtenaar die door de vereniging van ambtenaren waarvan hij lid is, is aangewezen als plaatsvervangend lid van de commissie bedoeld in artikel A 5, 1id 1. 6. Tenzij andere belangen van de dienst zich daartegen verzetten, wordt aan de ambtenaar die is aangewezen, onderscheidenlijk is verkozen tot lid van een commissie als bedoeld in artikel A 5, lid 3, buitengewoon verlof met behoud van het genot van zijn bezoldiging verleend voor het bijwonenvan de vergaderingen van die commissie, alsmede voor één voor- vergadering per uitgeschreven commissievergadering. 7. Burgemeester en wethouders kunnen ter uitvoering van dit artikel nadere regelen vaststellen. XIV. In artikel E18, lid 3, sub e, worden de woorden "kindertoelage of bijslag" vervangen door het woord "kinderbijslag". XV. Artikel F19, lid 3, wordt geschrapt. XVI. In artikel H7lid 2, wordt het gestelde onder b en c qelezen als volgt: b. "zij die 35 of meer jaren in overheidsdienst werkzaam zijn, waar- bij ouderen in leeftijd voor jongeren gaan"; c. "zij die de leeftijd van 35 jaren nog niet hebben overschreden, te beginnen met hen die het geringste aantal jaren in overheids- dienst werkzaam zijn". XVII. In artikel H 12a, lid 3, sub a, dient de zinsnede "als bedoeld in artnkel B van die wet" gelezen te worden "als bedoeld in artikel B9 van die wet". XVIII. In artikel H14, lid 2, wordt na het woord "bezoldiging" een punt geplaatst en vervalt de rest van de zin. XIX. In artikel H15, lid 2, wordt na het woord "vakantietoelage" de komma vervangen door een punt en vervalt de rest van de zin. B. Te bepalen, dat het onder A vermelde wordt geacht in werkinq te ziin getreden op 1 januari 1980. HEEMSTEDE, 27 maart 1980. De raad voornoemd, De secretaj>5, A [Je voorzitter, -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 39