4e afd. 27 maart 1980 47 voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een door de Stich- ting Kunstijsbaan Kennemerland af te sluiten geldiening van 3.350.000,-- 0p grond van uw besluit van 24 juni 1976, nr. 64, wordt in de hogere ex- ploitatiekosten als gevolg van de jaarlijkse lasten van deze geldlening door onze gemeente naar rato van het aantal inwoners bijgedragen. Bij dat besluit is aan de stichting een subsidie in het trendmatig aan te passen jaarlijkse exploitatietekort toegekend en is voorts bepaald dat bij een verdere overschrijding van het exploitatietekort in de dekking daarvan op dezelfde wijze wordt bijgedragen als de overige participerende gemeenten, zulks op basis van evenredigheid van inwoneraantallen. Burgemeester en wethouders van HEEflSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 maart j.l.; BESLUIT: op basis van evenredigheid van inv/oneraantallen de lasten te zulien dra- gen welke zouden kunnen voortvioeien uit een door de gemeente Haarlem te verlenen garantie voor de tijdige betaling van rente en aflossing van een d°or de Stichting Kunstijsbaan Kennemerland af te sluiten geldlening van 3.350.000,-, éên en ander onder voorwaarde dat: I alle thans deelnemende gemeenten bereid zijn op basis van evenredig- heid van inwoneraantallen te participeren in de lasten van genoemde geldlening; de technische adviezen van Laboratorium voor grondmechanica, Insti- tuut TN0 voor bouwmaterialen en bouwconstructies,van de Direkteur Bouw- en Woningtoezicht Haarlem en van Adviesbureau D 3 B N. gunstig luiden; _3_ II

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 49