3. en W./ Raadsfraktie Commentaar/toelichting B.en W. PH Geen bezwaar tegen opvoering projekt. VVD Nieuw projekt. Te denken valt aan liet aanbrengen van drempels in de straat en/of aanbrengen van een hek op het trot- toir bij de uitgang. Geen bezwaar tegen opvoeren van het projekt. B W Het is ons gebleken dat dit fietspad in een gro- te behoefte zal voorzien. VVD Hoewel wij sympathie hebben voor het projekt me- nen wij dat het niet efficient is voor dit onder- zoek mankracht vrij te maken. Dit mede gelet op de diskussie in het kader van het verkeersstruc- tuurplan. Tegen het opvoeren van konkrete projec- ten hebben wij geen bezwaar. CDA Wij menen dat voorshands volstaan kan worden met de piaatsing van verwijsbordjes. De kaarten aan de in- vaiswegen zullen dan achterwege blijven. Voorgesteld wordt het projekt op te voeren. WD Inprindpe achten wij de bouw van experimentele wo- ningen voor het gebied Van Lennepweg het overwegen waard. Wij zullen hieraan dan ook bij dit pian aan- dacht schenken. Voor de overige plannen achten wij dit niet meer haalbaar. Overigens lijkt ons deze voorwaarde voor de ontwikkeiing van bouwpiannen on- voldoende konkreet om als projekt te dienen. Daarom ware het niet als zodanig op te voeren. WD Alvorens een onderzoek in te stelien komt het ons juister voor dat eerst wordt aangegeven wat er aan schort, waarna alsnog overwogen kan worden dit pro- jekt op te voeren. WD Er wordt thans een meerjaren milieuvooriichtings- en educatieplan ontwikkeld. Het aspekt van de kinder- boerderij dat hier aan de orde is zal hierbij be- trokken worden. De meerderheid van ons college is van mening dat het in afwachting van de ontwikkeling van dit plan niet gewenst is het projekt op te voeren. VVD/ Vorig jaar eveneens opgevoerd, met dien verstande dat CDA/ P.H. het projekt heeft uitgebreid met "stimuleren dat ook particulieren dit doen". Geen bezwaar tegen op- voering van dit projekt. WD/ Akkoord, vorig jaar ook opgevoerd. CDA - 33 -

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 37