2e afd. 30 mei 1980 62 D. Voorstellen naar aanleiding van het rapport van de werkgroep heroverweging uitgaven en inkomsten. Op ons verzoek heeft de werkgroep heroverweging uitgaven en inkom- sten dit jaar de hoofdstukken III, IV en VII van de algemene dienst nader kritisch bekeken. Op 20 februari 1980 heeft de werkgroep haar rapport uitgebracht. Wij hebben met belangstelling kennis genomen van dit rapport. Voorzover de heroverweging gevolgen kan hebben in de personele sfeer, zijn de betrokkenen hiervan op de hoogte gesteld. Hieronder gaan wij op de aanbevelingen van het rapport nader in. Voorzover geen opmerkingen worden gemaakt, kunnen wij ons met de betreffende voorstellen van de werkgroep verenigen. Hoofdstuk IV Volksgezondheid. 04.0.080 Bijdrage aan de schoolartsendienst. Wij hebben de conclusie van de werkgroep zo begrepen, dat bedoeld is aan te tonen dat de huidige bezetting van de schoolartsendienst voldoende is. Over een eventuele uit- breiding kunnen wij nog geen oordeel geven zolang de commissie van beheer terzake nog geen voorstellen of aanbevelingen heeft gedaan. Hoofdstuk VII Eigendommen niet voor de openbare dienst bestemd. 07.0.001 Huur van huizen en andere gebouwen. In principe gaan wij akkoord met het uitgangspunt, dat de werkelijke kosten in rekening moeten worden gebracht, waarbij een hogere subsidiëring overwogen kan worden. Wij wijzen echteropingewestelijk verband terzake gemaakte afspraken, waaraan wij ons tot nu toe hebben geconfor- meerd. In de samen te stellen subsidieverordening zal hiervoor een regeling moeten komen. Uit de heroverweging vloeien de volgende drie projecten voort, die door ons op lijst I geplaatst zullen worden. - Niet opnemen van de technisch assistent binnen de sterkte f 88.000,- - Handhaven van de huidige wijze van schoonmaken van de brandweerkazerne f 1.500,- - Opvoeren van een bedrag voor milieuvoorlichting door milieucontroleurs f 2.500,- - 39 -

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 45