2e afd. 62 Heemstede, 26 naart 1980. Aan de raad, Hierbij bieden wij u een aantal voorstellen aan tot aanpassing van de doelstel 1 ingeri-notade meerjarenwensen-1 ijst alsmede onze voorstellen naar aanleiding van het rapport van de ambtelijke werkgroep heroverwe- ging gemeentelijke uitgaven en inkomsten. Het is ons niet mogelijk geble- ken in deze nota onze voorstellen naar aanieiding van de adviezer van de commissie planvoorbereiding specifiek welzijn op te nemen. Deze voorstellen zullen wij u separaat doen toekomen. Alvorens op de voorstellen met betrekking tot de doelstellïngen en projek- ten irl t(-> gaan zullen wij een korte beschouwing wijden aan een aantal sail lante punten van het gemeentelijk beleid. Wij zullen hierbij de sektoren volgen zoals die voorkomen in de doelstei- 1ingen-nota. Hierna worden de volgende hoofdstukken onderscheiden. A. Het gemeentelijk beleid in hoofdlijnen (paaina 1). B. Voorstellen met betrekking tot de bijstelling van de doelstellingen- nota (pagina 18 C- Voorstellen met betrekking tot de projekten (pagina 26). D. Voorstel len naar aanleiding van het rapport van de werkgroep heroverwe- ging van uitgaven en inkomsten (pagina39 E. Tijdschema behandeling bijsteliing beleidsplan 1980 (paginaâC). A. IIET GEMEENTELIJK 8ELEID IN H00FDLIJNEN. Aigemeen. In het najaar van 1979 heeft u een overzicht ontvangen met betrekking tot de stand van zaken ten aanzien van een aantal onderzoeken en andere toe- zeggingen. Wij constateren dat de gewenste termijnen waarbinnen deze nota's, onderzoeken verricht moesten worden niet alle gehaald zijn. Op korte termijn zullen wij ons over de prioriteiten beraden. en hierna overleg plegen met de commissie voor algemene bestuurszaken. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 5