2e afd. 30 nei 1980 62 worden ontworpen. Wij zullen er naar streven deze verordeningen nog dit jaar ter goedkeuring aan u voor te leggen. Het ligt in ons voornenen tegelijkertijd een algenene subsidieverordening waarin algemene criteria en procedureregelingen voor het gehele terrein van de gemeentelijke subsidies zijn opgenomen, in ontwerp aan te bieden. Wij stellen u voor daarna te bezien of de samenstelling van een afzonder- lijke subsidienota nog vvel nodig is. Personeelsbeleid Van de acht onderwerpen voortvloeiend uit de nota personeelsbeleid is er een, te weten vorming en opleiding, door de stuurgroep behandeld nadat alle personeelsleden hierop commentaar hebben kunnen leveren. Wij zullen ons hierover binnenkort beraden. Drie onderwerpen, te weten medische begeleiding, sociale begeleiding en werkoverleg, zijn na de voorlopige vaststelling door de stuurgroep aan het personeel ter becommentariëring voorgelegd. Onlangs heeft de werkgroep "introduktie" haar verslag aan de stuurgroep voorgelegd, zodat verwacht mag worden dat binnen afzienbare tijd de reak- tie van het personeel gevraagd kan worden. Na behandelîng door ons college kunnen de onderscheiden onderwerpen aan de comnlissl'e voor personeelsaangelegenheden en de commissie voor georgani- seerd overleg voorgelegd worden. Voorzover nu al te overzien is dat de uit de nota personeelsbeleid voort- vloeiende projekten lasten opleveren zijn deze projekten opgenomen inlijst I. Een minderheid van ons college is van mening dat, gelet op het feit dat u machtiging hebt gegeven de nota verder uit te werken en te vertalen in concrete projekten, deze projekten op lijst II geplaatst behoren te worden De voorbereidingen zijn (deels) zo ver gevorderd dat een prioriteitenstel- lmg op dit moment niet meer zinvol is, temeer omdat door de gevolgde pro- cedure bij het personeel verwachtingen zijn gewekt dat tot uitvoering over- gegaan zal worden. De werkgroep beloningsbeleid is nog niet gestart met de werkzaamheden, daarom is nu nog geen projekt opgevoerd. Raadhuis. Het krediet voor de interne wijzigingen in het raadhuis is inmiddels door gedeputeerde staten goedgekeurd zodat voorbereidingen voor de realisering getroffen konden worden. In april zal met de daadwerkelijke uitvoering ge- start worden. Bij onze kredietaanvraag hebben wij aangegeven dat wij het

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 8