2e afd. 25 september 1980 101 Artikei 21. 1. Burgemeester en wethouders kunnen ter uitvoering van de bepalingen van dit hoofdstuk nadere voorschriften vaststeilen. 2. Zodanige voorschriften worden in elk geval vastgesteld ten aanzien van: a. het waarborgen van de geheimhouding van de stemming; b. de inrichting van de stemming; c. de werkzaamheden van de kiescommissie/het stembureau; d. het stemmen bij volmacht. Artikel 22. 1. De zittingsduur van de medezeggenschapscommissie - hierna te noemen de commissie - is drie jaren. 2. De zittingsduur van de leden eindigt op de dag van de benoeming van nieuwe leden, bedoeld in artikel 20. 3- Het lid van de commissie dat zijn werkzaamheden bij de tak van dienst beëindigt of vopr het lidmaatschap bedankt, verliest met ingang van de datum van de beëindiging of het bedanken zijn zetel in de commissie. 4. Deze zetel wordt door burgemeester en wethouders toegewezen aan de kan- didaat die, staande op dezelfde kandidatenlijst als de ambtenaar wiens plaats hij inneemt, met inachtnemipg van het bepaalde in artikei 18, in plaats volgt op de kandidaat of kandidaten aan wie reeds een zetel werd toegedeeld. Artikel 23. 1. Het hoofd van de tak van dienst is voorzitter van de commissie. 2. Indien het hoofd van de tak van dienst een vergadering van de commissie niet kan bijwonen, wordt hij vervangen door het waarnemend hoofd van de tak van dienst, die voor de duur van de vergaderipg ambtshalve lid is. Artikei 24. De secretaris en diens plaatsvervanger worden door en uit de commissie ge- kozen. In overleg met de commissie zorgt het hoofd van de tak van dienst voor ambtelijke bijstand. Hoofdstuk 3. Taak en bevoegdheid. Artikel 25. 1. In de vergaderingen van de commissie worden alle onderwerpen, de tak van dienst betreffende, aan de orde gesteld ten aanzien waarvan een lid overleg wenselijk acht, zulks met dien verstande dat niet wordt beraad- slaagd over personen. 2. Over aangelegenheden van algemeen belang voor de rechtstoestand van het personeeï met inbegrip van de algemene regels volgens welke het perso- neelsbeleid zal worden gevoerd zal de commissie slechts adviezen aande commissie voor georganiseerd overleg kunnen uitbrengen op verzoek van laatstgenoende commissiej _7_ van de datum van benoeming.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 37