Gewi.i zi,Tcl exemplaar 103 Heemstede, 9 september 1980. Aan de raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 6 juni j.l., nr. 74, besloot u op 26 juni d.o.v. een krediet van 4.000,— beschikbaar te stel- len ten behoeve van het aanbrengen van hekwerken op het trottoir van de Burg- van Lennepweg bij de uitgangen van de St. Antonius- scholen. In dat voorstel vermeidden wij o.m. dat nog overleg gaande was over voorzieningen om het verkeer op de Burg. van Lennepweg af te remmen. Het overleg met de bewoners heeft geleid tot een plan voor het aan- brengen van drie drempels op de Burg. van Lennepweg ter hoogte van de uitgangen van de scholen en het maken van bloembakken ter weers- zijden van deze drempels. Een en ander is aangegeven op de voor u ter inzage gelegde tekening nr. 1.186.4.2. Het plaatsen van de hier- voor bedoelde hekwerken kan dan achterwege blijven. De kosten worden geraamd op 24.000,--. Wi.j stellen u voor ons een krediet tot dit bedrag te verlenen onder intrekking van uw besluit d.d. 26 juni j.1. Wij merken nog op dat de bewoners in eerste instantie hebben gevraagd om naast het maken van drempeis ook de indeling van de weg te verande- ren en wei in die zin, dat de parkeerstrook aan de westkant wordt opge- heven en dat het parkeren uitsluitend wordt toegestaan aan de oostzijde. Afgezien van het feit dat de kosten van deze voorzieningen zeer veei hoger zijn dan 25.000,--, waardoor het pian zou moeten worden behandeid als een projekt in het kader van de beleidspianning, menen wij dat tot een dergelijke ingrijpende voorziening niet moet worden overgegaan zo- lang de toekomstige functie van de Burg. van Lennepweg niet vaststaat. Wij wijzen in dit verband op de bebouving van het gebied tussen deze weg en de Blekersvaartweg en de toekomstige afwikkeling van het centrum- verkeer. Burgemeester en wethouders van HEEHSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek O.R. van den Bosch. 4e afd. 25 september 1980 VOORZIENINGEN BURG. VAN LENNEPWEG

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 45