5e afd. 28 november 1980 PLANVOORBEREIDING SPECIFIEK WELZIJN 131 Heemstede,4 november 1980. Aan de raad, Krachtens het procedurebesluit planvoorbereiding specifiek welzijn d.d. 14 december 1978, nr. 149, laatstelijk gewijzigd bij besluit d.d.24 april 1980, nr. 60, zou de ccmmissie planvoorbereiding spe- cifiek welzijn (p.s.w.) voor 1 november 1980 een concept-plan 1981- 1985 en een concept-programma 1981 dienen te vervaardigen. Bij brief dd17 oktober 1980, welke voor u ter inzage is gelegd, heeft de commissie p.s.w. laten weten niet aan deze termijnen te kun- nen voldoen. De commissie merkt op, dat uw raad - op advies van de commissie - heeft uitgesproken, dat een inzicht in de kosten per aktiviteit en/of Per werkvorm verkregen moest zijn, voordat tot vervaardiging van conceptplan en conceptprogramma zou kunnen worden overgegaan. De commissie heeft gepoogd dit inzicht te verkrijgen. Dit heeft niet tot resultaat geleid. In verband daarmede kon zij geen voor beleid bruikbaar concept- plan en conceptprogramma opstellen. De commissie is voornemens zich nader te beraden over alternatieve mogelijkheden om een zo goed mogelijk inzicht in de kosten per ak- tiviteit, dan wel per werkvorm te verkrijgen en de werkbaarheid hiervan te bezien voor de aanbieders van aktiviteiten. Het over- schrijden van de termijnen zal geen gevolgen hebben voor het ver- krijgen van ecn rijksbijdrage Sociaal-cultureel werk voor 1981. De termijn, waarbinnen plan en programma bij het ministerie van C.R.M. zouden moeten zijn ingediend is namelijk verlengd tot 1 januari 1982. Het vorenstaande heeft verder tot gevolg, dat het procedurebesluit gewijzigd zal moeten worden. Naar onze mening kan worden volstaan met de bepaling, dat voor 1 november 1981 conceptplan en concept- programma ingediend moeten zijn. De in het procedurebesluit genoemde inspraakmomenten behouden

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 161