114 Iflndere beschikkingen Een gunstige beschikking op een verzoek, een vergunning of onthef- fing, dan wel een ander stuk, in het persoonlijk belang van de aan- vrager opgemaakt, voorzover deze stukken niet afzonderlijk en met name elders zijn vermeld. f 5,55 II. ADMINISTRATIEVE DIENSTEN. A. Afschriften, uittreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. Afschriften, uittreksels, duplicaten: a. een geschreven, getypt of gestencild afschrift van of uit- treksel uit een besluit, akte of ander stuk, éên en ander voorzover die stukken bij de gemeente berusten, per blad- zijde of gedeelte daarvan, voorzover hieronder niet afzonderlijk genoemd b. een fotokopie van een besluit, akte of ander stuk, één en ander voorzover die stukken bij de gemeente berusten, per afdruk c. een duplicaat vaccinatiebewijs 2. Gedrukte stukken: a. de (ontwerp) begroti'ngen met memorie van toelichting b. de gemeenterekening 1. 2. C. 1. het verslag van het gemeentelijk technisch bedrijf d. de algemene plaatselijke verordening e. de bouwverordening f. de toelichting op de bouwverordening 1 g. een abonnement op de raadsstukken, per jaar h. een abonnement op het raadsverslagper jaar i. notulen van openbare commissievergaderingen, per bladzijde j. de gids voor Heemstede, indien verstrekt op aanvraag 11 k. de gids voor het onderwijs in Heemstede, indien ver- strekt op aanvraag I. overige gedrukte, gestencilde of gekopieerde stukken, voorzover afdrukken zijn gemaakt en de voorraad strekt, per bladzijde of gedeelte daarvan Archief Het doen van nasporingen door gemeente-ambtenaren in het oud-archief per half man-uur of gedeelte daarvan aan de nasporing besteed, ongeacht het resultaat van die naspo- ring afschriften van of uittreksels uit stukken, behorende tot het oud-archief, boven en behalve het recht, genoemd onder 1, per bladzijde of gedeelte daarvan Bevolking. Het verstrekken van inlichtingen uit het bevolkingsregis- ter en het verblijfsregister gevraagd: a. door of vanwege een kerkgenootschap of rechtspersoon- lijkheid bezittend genootschap op geestelijke grond- slag, niet zijnde een kerkgenootschap; b. ten behoeve van een wetenschappelijk of filantropisch doel 2,70 0.45 1,- 25,-- 25,- 20,- 8,- 22,- 22,- 10,- 10,- 0,15 5,- 3,- 0,45 13,50 3,35 -8- 2e afd 30 oktober 1980

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 28