2e afd. 121 Heemstede, 15 september 1980. Aan de raad, In de vergadering van uw college op 14 december 1973 is de nota perso- neelsbeleid aangenomen. Zoals reeds in deze nota vermeld bevat deze een eerste terreinverkenning van het personeelsbeleid en de ontwikkeling er- van binnen de gemeente Heemstede. In deze terreinverkenning zijn een aantal deelaspekten van personeelsbe- leid aangeroerd waarvan vastgesteld is dat deze nadere uitwerking behoe- ven. Teneinde aan deze uitwerking gestaite te geven is-conformde aanbe- veling in de nota personeelsbeleid - een "stuurgroep ontwikkeling perso- neelsbeleid" ingesteld. Door deze stuurgroep zijn ambtelijke werkgroepen samengesteld onder voor- zitterschap van een stuurgroeplid om over de eerste vier deelaspekten een nota samen te stellen welke een beeld geeft van de gewenste ontwikkeling en van waaruit uitvoering gegeven kan worden aan deze ontwikkeling. De vier onderwerpen betreffen: Vorming Opleiding, Medische Begeleiding, Sociale Begeleiding en Werkoverleg. De door deze werkgroepen ontwikkelde nota's zijn achtereenvolgens behan- deld en overgenomen door de stuurgroep, van commentaar voorzien door het personeelvastgesteld door ons college en gepasseerd in de commissie voor personeelsaangelegenheden en de commissie voor Georganiseerd Overleg. De commentaren, vanuit diverse groeperingen zijn vervolgens aan de nota's toegevoegd. Alvorens een aanvang te maken met de concrete uitwerking van de verschil- lende nota's in de vorm van regels en verordeningen achten wij het wense- iijk dat u zich uitspreekt over de deelnota's en de daarin tot uitdrukking komende visie op de ontwikkeling van het personeelsbeleid bij be gemeente Heemstede. Bij deze uitwerking zal rekening worden gehouden met de opmer- kingen weike door diverse instanties en medewerkers zijn gemaakt. Wij bieden u derhalve hierbij de nota's Vorming Opleiding, Medische Be- geleiding, Sociale Begeleiding en Werkoverleg aan en stelien u voor met de- ze nota's in te stemmen.

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 61