4e afd. 133 Heemstede, 26 november 1980. Aan de raad, Vanaf 29 mei j.l. neeft gedurende een maand ter secretarie vo°r een ieden ter inzage gelegen het ontwerp-bestenmingsplan "Hageveld eo Dit ontwerp heeft betrekking op het gebied gelegen tussen het Heemsteeds Kanaal, Het Spaarne en de Cruquiusweg en vervangt een gedeelte van het in 1954 vastgestelde Pian in Hoofdzaak, gedeelten van het Plan Ccmponis- tenwijk en Plan Industrieterrein ten noorden van de Cruquiusweg, als- mede het Pian Terrein Gemeentereiniging. Overeenkomstig het in 1979 vastcestelde Streekplan voor het Amsterdam- Noordzeekanaalgebied is het plangebied voor een groot deel bestemd voor agrarische doeleinden. Naast consolidatie van de bestaande toestand voor- ziet het ontwerp in de bouw van 19 woningen aan de oostzijde van het Heemsteeds Kanaal en in de aanleg van een terreintje vocr de beoefening van modelautosport ten westen van het voormalige beltterrein. Voor het overige mogen wij u verwijzen naar de bij het ontwerp behorende toelichting. Binnen de gestelde termijn zijn tegen het ontwerp 12 bezwaarschriften îngediend. De verkorte inhoud van deze bezwaarschriften is opgenomer, in bijgevoegd ontwerp-besluit. Alle bezwaarden zijn uitgenodigd tot het bfjwonen van een hoorzitting weike op 19 november j.l. is gehouden door de conwissie vccr de ruim- telijke ordening en de volkshuisvesting. Een verslag van deze hoorzit- ting is voor u ter inzage gelegd. Voor de weerlegging van de bezwaren moge worden verwezen naar genoemd ontwerp-besluit. Eén bezwaarschrift is ruim na het verstrijken van de temijn ingeKomen zodat de reclamant niet-ontvankelijk dient te worden verklaard. Ook ambts- halve bestaat er geen aanleiding op het bezwaarschrift in te gaan;het betreft hiertrouwens bezwaren die ook recds door anderen zijn inuebracht

Raadsnotulen Heemstede | 1980 | | pagina 1