4e afd- 29 januari 1981 10 b houders wordt gelezen leden van het dagelijks bestuur. Artikel 15. Indien een afwezigheid van een lid van het dagelijks bestuur van lang- durige aard v;ordt verwacht kan het algemeen bestuur in de tijdelijke ver- vanging van dat lid voorzien. Paragraaf 2: De werkwijze van het dagelijks bestuur. Artikel 16. 1. Het dagelijks bestuur vergadert zo dikwijls als de voorzitter dit nodig oordeelt of ten minste twee andere leden van het dagelijks bestuurzulks schriftelijk onder opgave van de te behandelen onderwerpen verzoeken, in welk laatste geval de vergadering binnen twee weken plaatsvindt. 2. Artikel 52, eerste en tweede lid,en artikel 98 van de gemeentewet zijn van overeenkomstige toepassing. 3. Over personen wordt schriftelijk, over zaken mondeling gestemd. leder aanwezig lid brengt één stem uit. 4. Het dagelijks bestuur kan belanghebbenden uitnodigen of toelaten om in éên of meer van zijn vergaderingen hun belangen te bepleiten of van hun gevoelens te doen blijken. 5. Het dagelijks bestuur kan een reglement van orde voor zijn vergaderin- gen vaststellen, dat aan het algemeen bestuur wordt toegezonden, even- als de wijziging daarvan. Paragraaf 3: De vergoeding voor de leden van het dagelijks bestuur. Artikel 17. De leden van het dagelijks bestuur hebben aanspraak op vergoeding van reis- en verblijfkosten volgens regelen door het algemeen bestuur te stel- len. Paragraaf 4: De bevoegdheden van het dagelijks bestuur. Artikel 18. Wat betreft de vervulling van de in artikel 4 vermelde taak oefent het dagelijks bestuur de bevoegdheden uit die bij of krachtëns de wet Ambulan- cevervoer zijn toegekend aan burgemeester en wethouders der gemeenten en is voorts belast met: -12-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 60