e a,d- 26 maart 1981 37 HOOFDSTUK I ALGEMENE BEPALINGEN. Artikel 1 Beqripsbepalingen. In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1. Het bestemminqspian of plan het bestemmingsplan - vervat in de onder 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften - regelende de bestemmingen en het gebruik van gronden - water daaronder begrepen - in het gebied ten zuiden van de bebouwing langs de Lorentzlaan en de Hugo de Grootlaan en ten noorden van de bui- tenplaats Ipenrode. 2. De kaart. de tot het plan behorende en ais zodanig gewaarmerkte tekening nr. 4657 met bijbehorende verklaring, waarop de in lid 1 bedoelde bestemmingen zijn aangegeven. 3. Het plangebied. het geheel van gronden - water daaronder begrepen - dat door de grens van het plan wordt omsloten. 4. Bestaande bouwwerken de op de dag van het in ontwerp ter inzage leggen van dit plan bestaande bouwwerken, alsmede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krach- tens een bouwvergunning die reeds voor die dag was aangevraagd. 5. Onderkomens voor verblijf geschikte - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigen, toer- of stacaravans, voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten. Artnkel 2 Vrijstelling voor kieine bouwwerken en gerinqe afwijkingen. 1. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het plan voor: a. het bouwen van kleine, niet voor bewoning bestemde bouwwerken ten be- hoeve van openoare nutsbedrijven of van andere naar doelstelling daar- meJe vergelijkbare instel1ingen, zoals transformatorhuisjes en schakel- huisjes, mits deze niet groter zijn dan 50 m3 en de bouwhoogte nietmeer bedraagt dan 4.00 m;

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 12