afd- 26 maart 1981 37 goedgekeurde herziening L II van het uitbreidingsplan der gemeente van 28 augustus 1912 gedeeltelijk vervangt. 2. RESULTATEN VAN HET OVERLEG EX ARTIKEL 8 B.R.O. In het kader van het overleg als bedoeld in artikel 8 van het Besluitop de Ruimtelijke Ordening is het ontwerp-bestemmingsplan Plan 23 toegezonden aan: 1. Provinciale Planologische Dienst van Noord-Hol1and 2. Eerstaanwezend-ingenieur der Genie. 3. Rijksconsu1ent voor HandelAmbacht en Diensten in de provincie Noord- Hol1and 4. Hoogheemraadschap van Rijnland. 5. Inspekteur van de Ruimtelijke Ordening in Utrecht en Noord-Holland. 6. Hoofdingenieur-direkteur van de Rijkswaterstaat, direktie Noord-Holland. 7. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Waterstaat van Noord-Hol- 1 and 8. N.V. Nederlandse Gasunie. 9. Hoofdingenieur-Direkteur voor de Landinrichting in de provincie Noord- Holland. 10. Landbouwschap, Gewestelijke Raad voor Noord-Holland. 11. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken. 12. Dagelijks bestuur van het Gewest Kennemerland. 13. Stichting orgaan voor overleg en advies in de provincie Noord-Holland 14. Stichting Natuur en Milieu. Geen reaktie werd ontvangen van: 1. Hoofdingenieur-Direkteur voor de Landinrichting in de provincie Noord- Holland. 2. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken. 3. Dagelijks bestuur van het Gewest Kennemerland. Hieronder volgt de behandeling van de door de overige instanties en perso- nen ingezonden reakties. a. Provinciale Pianologische Dienst van Noord-Holland. Bij brief d.d. 26 april 1978 heeft de direkteur van de Provinciale Pla- nologische Dienst van Noord-Holland bericht dat het ontwerp-bestemmings- Plan hem geen reden geeft tot het maken van opmerkingen.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 24