4e afd. 26 maart 1981 VASTSTCLLING bestemmingsplan "VOORMALIGE METAALGIETERIJEN HERENWEG" 37 De raad van de gemeente Heemstede; overwegende, dat met ingang van 1 oktober 1980 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp- bestemmingsplan "Voormalige metaalgieterijen Herenweg"; dat binnen de daarvoor gestelde termijn bezwaarschriften tegen het ont- werp zijn ingekomen van: 1. A. van Noort, Huizingalaan 12, Heemstede; 2. L.J. Adriaanse, Stevinlaan 9, Heemstede; 3. D. Plat, Lorentzlaan 13, Heemstede; 4. P. Rhee, Spinozalaan 4, Heemstede; 5. A.H. van Dijk, Lorentzlaan 15, Heemstede en 27 anderen; dat bul'ten die termijn en wel op 3 november 1980, een bezwaarschrift is ingekomen van: 6. Contact Milieubescherming Noord-Holland, Stationsstraat 6, Zaandam; dat dit bezwaarschrift evenwel op de laatste dag van de termijn voor het mdienen van bezwaren is gedagtekend, te weten vrijdag 31 oktober 1980 en is ingekomen op de daaropvolgende maandag, zodat het gelet op de tussen- 1iggende zaterdag en zondag en rekeninghoudende met de zogenaamde verzend- theorie, aannemelijk moet worden geacht dat het bezwaarschrift binnen de gesteide termijn is verzonden; dat appellant derhalve in zijn bezwaar dient'te worden ontvangen; dat adressant, genoemd onder 3, zijn bezwaarschrift niet - zoals voorge- schreven - tot de gemeenteraad, maar tot burgemeester en wethouders heeft gericht; dat hl'J derhalve in zijn bezwaren niet-ontvankelijk dient te worden ver- klaard, doch dat zijn bezwaren niettemin ambtshalve in de overwegingen kun- nen worden betrokken; dat de inheud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samengevat, ter- wijl de bezwaren kunnen worden beantwoord zoals achter de verkorte inhoud is vermeld: o

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 2