4e afd. 26 naart 1981 39 Blijkens de voor u ter inzage gelegde brief d.d. 5 februari j.l. zal de- ze stichting na overleg met alle betrokkenen een programma opstellen met daarin: - de benodigde en mogelijke oppervlakten van alle onderdelen van het pro- - een vastlegging van de gewenste relaties en combinaties zoals deze door een architekt zullen moeten worden verwezenlijkt; - een omschrijving van de kwaliteiten van de onderdelen van het gebouw. Voorzover mogelijk zullen financiële consequenties en grenzen worden aan- gegeven. Voor het af te leggen trajekt, met als einddoel het gefaseerd of in éénmaal realiseren van de hele akkommodatie, zal een voorstel en pian- ning worden gemaakt in overleg met ons college. De kosten van één en ander zullen maximaal f 27.000,-- bedragen. P.O.B.B. zal te zijner tijd eventueel ook ingeschakeid kunnen worden bij het verdere proces van gehele of gedeeltelijke realisering van het comple Een opdracht daartoe zal o.i. pas kunnen worden gegeven nadat het program ma van eisen door u is aanvaard. Ook over de daarna te volgen procedure ka naar ons oordeel pas op dat moment worden beslist. Tot siot deien wij u nog mede dat, voorzover wij thans kunnen overzien, er mede op grond van het overleg met de Stichting P.O.B.B. het bij inspanning van alie krachten denkbaar is dat een eventuele eerste fase, bevattende de sportzaal, eind 1982 wordt gerealiseerdEén en ander onder het. voorbehoud van het verkrijgen van de benodigde planologische toestemmingen. Wij geven u in overweging ons ten behoeve van het maken van een programma van eisen, als hiervoor bedoeld, een krediet van f 27.000,-- beschikbaar te stellen. jekt; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 35