4e afd. 26 maart 1981 SUBSIDIE VOOR CONCERTEN EIGENTIJDSE HUZIEK 40 Heemstede, 25 februari 1981. Aan de raad, De heer W.Snitker, aihier, heeft ons verzocht te bevorderen dat hem een subsidie van f.4.025,— wordt toegekend in de kosten van een serie van vijf concerten eigentijdse klassieke muziek. Deze concerten worden in de eerste vijf maanden van dit jaar gegeven in de galerie "De Bleeker". Op grond van het feit dat het bij dit verzoek gaat om een serie concerten met een voor onze gemeente en zelfs daarbuiten uniek muziekaanbod van eigentijdse composities uitgevoerd door op dat gebied vooraanstaande musici, zijn wij tot het oordeel gekcmen dat enige vorm van ondersteu- ning van het initiatief om deze concerten te organiseren op zijn piaats is. Wij hebben daarbij ook overwogen dat een dergelijk muziekaanbod niet fs opgenomen in de programmering van enige andere door onze gemeente ge- subsidieerde of in stand gehouden instelling. Een volledige toekenning van het gevraagde subsidie zou echter naar ons oordeel niet juist zijn, mede gezien eerdere toekenningen door uw raad van bijdragen in de kosten van concerten van de afdeling Haarlem e.o. van de Koninklijke Nederland- se Toonkunstenaarsvereniging en het R.K. Parochiaal Kerkbestuur van de H.Bavo van f.250,-- per concert. Op grond hiervan stellen wij u voor om voor het jaar 1981 aan de heer Snitker een subsidie te verlenen van f.250,per concert tot een maxi- mum van vijf concerten en derhalve dus tot maximaal f.1.250, Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H.van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 37