4e afd. 26 maart 1981 VOORBEREIDINGSBESLUIT HERZIENING BESTEHMINGSPLAN HERLENHOVEN 47 Bij uw besluit van 28 februari 1980, nr.33, werd een herziening van een gedeelte van het bestemmingsplan Merlenhoven in voorbereiding verklaard. Een herziening van het bestemmingsplan was noodzakelijk door wijziging van de aantallen te bouwen woningwetwoningen en premie-koopwoningen. Na vaststelling van het voorbereidingsbesluit zijn zogenaamde anticipa- tieprocedures aangevangen voor de realisering van het plan van 120 woning wetwoningen en 72 garages en van de plannen voor het bouwen van 90 en 16 premiewoningen en van 48 en 10 garages. Op het tijdstip van het verstrijken van de werkingsduur van het voorberei dingsbesluit, te weten: 28 februari 1981, was de aan het college van ge- deputeerde staten van Noord-Holland gevraagde verkîaring van geen bezwaar als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimteîijke Ordening en artikeî 50, lid 8, van de Woningwet, nog niet ontvangen. îlet is in verband met de nog te verîenen bouwvergunningen noodzakelijk eé herziening van het bestemmingsplan Merlenhoven opnieuw in voorbereiding t verklaren. Het voorbereidingsbesîuit zaî thans gelden voor het gehele be- stemmingsplan omdat reaîisatie van de in het pîan opgenomen woningen, te bouwen zonder rijkssteun, overeenkomstig de oorspronkeîijke opzet, uit fi- nanciële overwegingen dient te worden gewijzigd. Wij steîîen u voor tot vaststelling van dit nieuwe voorbereidingsbesîuit over te gaan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H.van den Hoek De burgemeester, O.R.van den Bosch. Heemstede, 10 naart 1981. Aan de raad,

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 51