handelsregister register 48 direkt of indirekt met de grond verbonden is, hetzij direkt of indirekt steun vindt in of op de grond; - het handelsregister, bedoeld in artikel 1, eerste lid van de Han- deisregisterwet (Stb. '1976, 398); - degene op wiens naam de boirwver- gunning staat;, - de Kamer van Koophandel en Fabrie- ken, bedoeld in artikel 1, tweede lid, van de Handelsregisterwet (Stb. 1976, 398); - het register, bedoeld in artikel 2. 26 maart 1981 HOOFDSTUK II. Openbaar register. Artikel 2. 1. Ten behoeve van de registratie van verleende bouwvergunningen wordt een register ingesteld. 2. Het register is openbaar. Het ligt ter inzage bij de afdeling bouw- en woningtoezicht van het gemeentelijk technisch bedrijf. Artikel 3. 1. In het register worden aangetekend: a. de datum en het nummer van de bouwvergunning; b. de plaats van het bouwwerk, alsmede de kadastrale gegevens, gemeente sektie en nummer(s), daarvan; c. de aard van de te verrichten werkzaamheden; d. ingeval het bouwwerk wordt gebouwd krachtens een aannemingsovereen- komst: de naam en het adres van de aannemer; e. ingeval het bouwwerk bedrijfsmatig in eigen beheer wordt gebouwd: de naam en het adres van de bouwondernemer f. ingeval het bouwwerk niet-bedrijfsmatig in eigen beheer wordt ge- bouwd: de naam en het adres van degene ten behoeve van wie wordt ge- bouwd, de namen en de adressen van ondernemers die deelnemen aan het bouwen, alsmede voor welke onderdelen van het bouwen zij zorgdragen -3- 4e afd. houder van de bouwvergunning Kamer van Koophandel en Fabrieken

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 55